ZÁVEREČNÝ PRÍPRAVNÝ TURNAJ JUNIORIEK, PREDOHRÁVKA STARŠÍCH ŽIAČOK

JUNIORKY:

PALAS VK LEVICE – VKP Bratislava 3:0 (19, 18, 17)
PALAS VK LEVICE – HIT Trnava 3:0 (22, 20, 20)

“V Sobotu sme vycestovali na už záverečný prípravný turnaj 3 družstiev do Trnavy. Na turnaji boli družstvá VKP Bratislava, HIT Trnava a PALAS VK LEVICE. Odohrali sme dva plnohodnotné zápasy na 3 víťazne sety. Prvý zápas sme odohrali proti VKP Bratislava a víťazne 3:0 (19, 18, 17). Druhý zápas proti Trnave sme taktiež zvládli 3:0 (22, 20, 20). Brali sme to stále ako prípravu a chcel som vidieť, či prenesieme veci z tréningu priamo do zápasu. Bol som milo prekvapený ako sme to zvládli a ako sme zvládli aj plniť taktické pokyny. Chcem dievčatá pochváliť za prístup a predvedený výkon počas turnaja. Samozrejme stále je na čom pracovať, ale verím, že sme na dobrej ceste. Tešíme sa už na začiatok sezóny, ktorá už začína nasledujúci víkend 8. a 9. októbra 2022,” napísal pre klubový web tréner Lukáš Lanča.

STARŠIE ŽIAČKY:

PALAS VK LEVICE – VKM Piešťany 3:0 (13, 12, 15)
PALAS VK LEVICE – VKM Piešťany 3:0 (13, 16, 14)

“V sobotu odohrali staršie žiačky dva zápasy prvého kola, v ktorom sa stretli s družstvom Piešťan. V oboch stretnutiach naše dievčatá dominovali a zaslúžene zvíťazili, keď nedovolili súperovi získať ani jeden set,” skonštatoval tréner Marek Henček.

Zostava: Černáková, Henčeková, Šuhalová, Mrázová D., Áčová, Šebová, Čechová, Obická, Labudová, Petríková, Mrázová L., Grausová.