ÚSPEŠNÝ PREDPOSLEDNÝ OKTÓBROVÝ VÍKEND

JUNIORKY:

Slávia UK Dráčik Bratislava – PALAS VK LEVICE 3:0 (14, 21, 8)
Slávia UK Dráčik Bratislava – PALAS VK LEVICE 0:3 (-19, -15, -20)

Prvý zápas Slávia posilnená o hráčky, ktoré pôsobia v extralige. No aj napriek tomu sme chceli zabojovať. Žiaľ nevedeli sme si pomôcť podaním a ani sme si neprihrali. Tým pádom to mal súper jednoduchšie. V druhom sete sme ako tak vzdorovali a hrali sme konečne volejbal. Škoda, že sme ich v prvom zápase viac nepotrápili. Druhý zápas už odišli “extraligistky” a viac menej celý tento zápas bol v našej réžii. Takéto ťažké zápasy potrebujeme hrať čo najviac len tie nám ukážu ako sme reálne na tom. Ideme ďalej a makáme ďalej.

KADETKY:

PALAS VK LEVICE – VKM Piešťany 3:0 (20, 21, 15)
PALAS VK LEVICE – VKM Piešťany 3:0 (16, 12, 16)

Prvý zápas viedol tréner Lanča. Nevedeli sme čo môžeme očakávať od Piešťan. Tak preto boli aj staršie hráčky. Mal som určitú predstavu a tá sa mi do bodky naplnila. Cieľom bolo aby som videl všetky dievčatá aj ako sa popasujú pri ťažkých situáciách. Druhý zápas viedla trénerka Vydrová. Mladšie dievčatá aj bez skúsenejší hráčok si jednoznačne poradili v druhom zápase so súperom svojou disciplinovanou, sústredenou hrou. Dievčatá to zvládli a tešíme sa už na ďalšie konfrontovanie so súpermi.

STARŠIE ŽIAČKY A:

HIT Trnava – PALAS VK LEVICE 0:3 (-12, -20, -23)
HIT Trnava – PALAS VK LEVICE 0:3 (-19, -24, -19)

2. kolo súťaže starších žiačok, ktoré sa odohralo v Trnave, vyhralo naše družstvo Áčko zhodne 3:0 v oboch zápasoch. Dievčatá podali dobrý, nie však 100% výkon, napriek tomu nad súperom zvíťazili, v ďalšom kole privítajú doma Skalicu.

MLADŠIE ŽIAČKY:

1. VK Púchov – PALAS VK LEVICE 0:3 (-8, -14, -22)
1. VK Púchov – PALAS VK LEVICE 1:3 (21, -20, -11, -11)

Veľmi dobrý výkon všetkých dievčat proti starším dievčatám. Až na prvý set v druhom zápase, kedy sa dievčatám trošku roztriasli kolená boli jednoznačne lepšie ako súper. Dievčatá na sebe makajú a výsledky sa postupne ukazujú.