KVALITNÉ ZÁPASY POČAS 6. – 7. NOVEMBRA

JUNIORKY:

PALAS VK LEVICE – ŠVK Pezinok 3:1 (-23, 9, 18, 11)
PALAS VK LEVICE – ŠVK Pezinok 3:0 (13, 14, 19)

Pezinok začal odvážne na podaní a riskoval na útoku. Aj vďaka tomu vyhrali koncovku prvého setu. Z našej strany bolo v prvom zápase veľké množstvo nevynútených chýb. Postupne sme sa dostali do hernej pohody a pritlačili sme podaním a viac menej sme súpera už k ničomu nepustili. V druhom zápase sme trochu pozmenili základné zostavy kde som chcel dať príležitosť aj mladším dievčatám. Teší ma, že sme si na ihrisku pomohli a zápasy bez problémov zvládli. Dievčatám gratulujeme za predvedené výkony a pevne veríme, že budeme môcť aj naďalej športovať a robiť to čo nás baví.

KADETKY:

VOLLEY PROJECT UKF Nitra – PALAS VK LEVICE 3:0 (12, 20, 17)
VOLLEY PROJECT UKF Nitra – PALAS VK LEVICE 2:3 (20, -15, 18, -14, -8)

Na zápasy kadetiek proti UKF sme išli v oklieštenej zostave (8 hráčok) aj napriek tomu sme chceli zabojovať o víťazstvá. Prvý zápas sme hrali bez libera a bolo vidieť, že dievčatá neboli vo svojej “koži”. Nezvládli sme prihrávku a zároveň sme neubránili diagonálne útoky do zóny 5. V tomto zápase nám UKF nedala šancu. V druhom zápase už v pozmenenej zostave a aj s liberom to bol omnoho lepší výkon a prejav na našej strane. Som rád, že sa dievčatá nevzdali a zabojovali o víťazstvo. Chválim dievčatá, že sa vysporiadali s touto neľahkou situáciou. Víťazstvo sa cení, o to viac, keď na ihrisku sú viac menej staršie žiačky.

STARŠIE ŽIAČKY A:

PALAS VK LEVICE – VK Schaeffler Skalica 3:0 (10, 15, 23)
PALAS VK LEVICE – VK Schaeffler Skalica 3:0 (19, 13, 21)

3. kolo st. žiačok pred zápasom bolo pre nás veľkým otáznikom, pretože sme vôbec netušili v akej sile príde náš super zo Skalice. Pripravovali sme sa na súpera a stratégia bola držať servis a útočiť / bodovať smečom, oba zápasy sme zvládli dobre, v prvom zápase sme dodržali taktiku, v druhom nám odišiel servis a super svojou hrou v poli nás potrápil… napriek tomu sme to víťazne zvládli.

STARŠIE ŽIAČKY B:

VK Nové Mesto nad Váhom – PALAS VK LEVICE 3:0 (8, 4, 17)
VK Nové Mesto nad Váhom – PALAS VK LEVICE 3:0 (7, 10, 19)

Nastúpili sme na prvé stretnutia v súťaži starších žiačok s očakávaním, čo nás čaká. Bohužiaľ dievčatá nastúpili s príliš veľkým rešpektom, čomu nasvedčujú aj výsledky v jednotlivých setoch.

MLADŠIE ŽIAČKY:

PALAS VK LEVICE – VK Nové Mesto nad Váhom 3:0 (9, 1, 5)
PALAS VK LEVICE – VK Nové Mesto nad Váhom 3:0 (5, 5, 7)

Naše dievčatá v súťaži mladších žiačok pokračujú vo výborných výsledkoch. Dnes nedali súperovi žiadnu šancu na úspech a upevnili si prvé miesto v súťaži. V oboch stretnutiach dostali príležitosť hrať všetky dievčatá, ktoré podali perfektný výkon.