DOMÁCE VÍŤAZNÉ ZÁPASY JUNIORIEK A ML. ŽIAČOK

JUNIORKY:

PALAS VK LEVICE – VM Senica 3:1 (20, 20, -13, 15)
PALAS VK LEVICE – VM Senica 3:0 (13, 20, 15)

Cez víkend nás čakal v juniorkách súper so Senice. Senica je húževnaté družstvo a zápasy s nimi sú vždy náročné. V prvom zápase sme sa nevedeli “trafiť” do podania a mali sme problém ubrániť ich blokárky. Aj napriek tomu sme vyhrávali 2:0 na sety. V 3. sete sme dokonca spravili veľké množstvo nevynútených chýb a tento set sme jednoznačne prehrali. Následne sme pristúpili zodpovedne k hre vo štvrtom sete a víťazstvo sme si postrážili. V druhom zápase sme si pomohli aj podaním a v každom sete sme si v úvode spravili veľký náskok, kde dostali príležitosť aj striedajúce hráčky. Som rád, že sme to zvládli. A už teraz sa pripravujeme na ďalšie kolo proti Slávii UK Bratislava.

MLADŠIE ŽIAČKY:

PALAS VK LEVICE – MVK Piešťany 3:0 (4, 9, 12)
PALAS VK LEVICE – MVK Piešťany 3:0 (7,12,8)

Jednoznačné víťazstvo, naše dievčatá boli lepšie vo všetkých herných činnostiach. Príležitosť dostali všetky hračky.