STARŠIE AJ MLADŠIE ŽIAČKY VÍŤAZNE

JUNIORKY:

PALAS VK LEVICE – VM Senica 1:3 (24, -11, -18, -20)
PALAS VK LEVICE – VM Senica 0:3 (-13, -17, -16)

“Senica – ťažký súper, ale aj napriek tomu sme chceli zabojovať o čo najlepší výsledok. Prvý zápas z našej strany to bol veľmi slabý výkon. Veľa chýb na podaní, útoku a do toho slabá prihrávka. No žiaľ v tomto zápase sme veľa toho neukázali. V druhom zápase sme chceli zmeniť prístup, nasedenie. Podarilo sa nám to len v dvoch setoch a to je málo. Bolo vidieť, že ich rozdielová hráčka zobrala na seba zodpovednosť a drámu nepripustila. Mrzí ma ako sme sa prezentovali v týchto zápasoch, lebo na tréningu to vyzeralo fakt, že sľubne no len málo z toho sme preniesli do samotných zápasov. Na tom musíme ešte popracovať, čakajú nás ďalšie ťažké zápasy. Verím, že v nich ukážeme omnoho lepší výkon,” povedal tréner Lukáš Lanča.

STARŠIE ŽIAČKY:

HIT Trnava – PALAS VK LEVICE 0:3 (-22, -6, -18)
HIT Trnava – PALAS VK LEVICE 0:3 (-10, -19, -10)

Po dlhšej prestávke naše dievčatá vycestovali do Trnavy odohrať 3. kolo v súťaži starších žiačok. V úvodnom sete začali hrať nervózne a príliš “rýchlo” čo súper využil, a počas celého setu bol vo vedení. Na konci setu sa naše dievčatá ukľudnili, začali hrať čo počas týždňa trénujú a set získali vo svoj prospech. V rovnakej hre potom pokračovali aj v ďalších setoch a zaslúžene zvíťazili v oboch stretnutiach.

Zostava: Černáková, Henčeková, Áčová, Štefková, Šebová, Mrázová, libero Čechová, Obická (Grausová, Vranová, Labudová, Pomothyová).

MLADŠIE ŽIAČKY:

PALAS VK LEVICE – VK RZ Nábrežná Nové Zámky 3:0 (10, 18, 13)
PALAS VK LEVICE – VK RZ Nábrežná Nové Zámky 3:1 (7, -23, 11, 11)

Zápas proti Novým Zámkom dopadol na výbornú. Dievčatá hrali odvážne a preto sme dokázali zvíťaziť oba zápasy. Veľa sme si pomohli podaním, z ktorého bol priamy bod. Som veľmi rada, že sme vyhrali a dúfam, že naša víťazná šnúra bude pokračovať aj budúci týždeň,” povedal po zápasoch trénerka Pažická.