JESENNÝ VÍKEND PLNÝ VOLEJBALU

JUNIORKY:

Volejbalový klub Skalica – PALAS VK LEVICE 3:0 (22, 22, 19)
Volejbalový klub Skalica – PALAS VK LEVICE 3:0 (17, 19, 21)

“Oba zápasy síce skončili 3:0 v prospech súpera. Vyzerá to ako jednoznačný výsledok, no vôbec to tak nebolo. Dievčatá sa snažili, bojovali a častokrát tam boli aj dlhé výmeny a pekné momenty na oboch stranách. No žiaľ v rozhodujúcich momentoch prišli z našej strany nevynútené chyby a skúsené hráčky zo Skalice si to postrážili. Napriek prehre som spokojný s prejavom a nasadením v tomto zápase. Získavame skúsenosti a verím, že ich ešte zúžitkujeme,” povedal po zápasoch Lanča.

KADETKY:

ZK IMA VK Bratislava – PALAS VK LEVICE 1:3 (-12, -15, 25, -15)
ZK IMA VK Bratislava – PALAS VK LEVICE 0:3 (-15, -20, -17)

“Tešíme sa, že sme zvládli aj ďalšie zápasy v kadetkách proti súperovi z Bratislavy. Vytvorili sme si rôzne základne zostavy, kde si mali hlavne dievčatá navzájom pomôcť. Myslím, že to zvládli bez problémov až na jedno zaváhanie, stratu koncentrácie z našej strany, kde sme prehrali 3. set v koncovke. Som rád, že bola možnosť pre všetky dievčatá a každá si z chuti zahrala. My makáme ďalej, aby sme sa zlepšovali a zlepšovali. Sezóna je ešte dlhá,” dodal a pousmial sa tréner Lukáš Lanča.

STARŠIE ŽIAČKY:

PALAS VK LEVICE – 1. VK Púchov A 3:0 (10, 13, 19)
PALAS VK LEVICE – 1. VK Púchov A 3:0 (7, 10, 18)

“V sobotu odohrali naše dievčatá ďalšie kolo v súťaži starších žiačok. Nastúpili proti svojim rovesníčkam z Púchova. V oboch stretnutiach boli lepšie vo všetkých herných činnostiach, zaslúžene zvíťazili a naďalej si držia sériu víťazstiev,” povedal po sobotňajších zápasoch Henček.

Zostava: Labudová, Tóthová L., Tóthová A., Šebová, Štefková, Grausová, liberá Čechová, Obická (Vranová, Mrázová, Petríková, Šuhalová, Pomothyová, Černáková, Bukrotinová)

MLADŠIE ŽIAČKY:

VM Senica – PALAS VK LEVICE 3:0 (21, 13, 17)
VM Senica – PALAS VK LEVICE 3:1 (19, -10, 25, 15)

V nedeľu sme vycestovali do Senice. Bol to náročný zápas na ktorý sme sa pripravovali. Bohužiaľ, sme prehrali. Veľa bolo pokazených podaní na ktorých musíme veľa veľa pracovať. Nevyšli nám niektoré akcie a dopadlo to prehrou. Hra bola v celku dobrá, ale niektoré situácie sme riešili bezhlavo. Musíme si prejsť aj takýmito zápasmi, ktoré nás posunú vpred a budeme lepšie pripravené na ďalšieho súpera. Verím, že to spoločne zvládneme a nasledujúci zápas bude víťazný.