NAŠE VOLEJBALISTKY VYHRALI VŠETKY SVOJE VÍKENDOVÉ ZÁPASY

JUNIORKY:

PALAS VK LEVICE – HIT UCM Trnava 3:2 (-14, 23, -20, 21, 8)
PALAS VK LEVICE – HIT UCM Trnava 3:0 (16, 15, 23)

“Trnava na nás vybehla sebavedomo a pôsobila suverénnym dojmom. Našťastie sme sa upokojili a sústredili sme sa na náš výkon, ktorý sa postupne zlepšoval. Keď sme ustáli prihrávku a mohli sme hrať 1. sledom tak sme to mali omnoho jednoduchšie. Veľmi dobre vstúpili do zápasu mladé dievčatá, ktoré nemali čo stratiť a odohrali vynikajúce zápasy. Verím, že sme potešili aj fanúšikov predvedenou hrou. Tešíme sa z ďalších víťazstiev v juniorskej lige a my makáme ďalej,” povedal Lanča.

STARŠIE ŽIAČKY:

VK Schaeffler Skalica – PALAS VK LEVICE 1:3 (18, -14, -18, -18)
VK Schaeffler Skalica – PALAS VK LEVICE 0:3 (-18, -13, -11)

“V sobotu sme vycestovali na ďalšie kolo v súťaži starších žiačok do Skalice. V prvom sete sa dievčatá pomaly rozbiehali a občas vyzerali ako keby ešte cestovali. Postupne sa dostali do tempa a zaslúžene zvíťazili v prvom zápase 3:1. V druhom stretnutí už boli lepšie vo všetkých činnostiach a zaslúžene vyhrali 3:0,” dodal Henček.

Zostava: Tóthová L., Tóthová A., Áčová, Grausová, Štefková, Šebová, liberá Čechová, Obická (Vranová, Šuhalová, Pomothyová, Černáková, Bukrotinová)

MIDI A, B:

“V nedeľu 20.11.2022 odohrali dievčatá z MIDI PALAS VK LEVICE svoje prvé súťažné zápasy na domácej palubovke. Družstvá PALAS VK LEVICE odohrali dva vzájomné zápasy medzi sebou a každý tím družstva Levíc po dva zápasy proti družstvu z Komárna. Dievčatá v jednotlivých zápasoch predviedli veľmi dobré výkony. Silnou stránkou bolo podanie a u niektorých dievčat už aj smečovanie. V zápasoch sa navzájom povzbudzovali a vytvorili veľmi dobrú atmosféru. Za predvedené výkony si zaslúžia pochvalu,” povedali trénerky Matejovová a Kováčová.

ZOSTAVY:

PALAS VK LEVICE A (Bednárová K., Belická N., Cibulková K., Fedorková N., Nedorolíková S., Nedorolíková B., Pavlíková D., Škorecová E.)
PALAS VK LEVICE B (Ballová Ch., Buzásiová N., Homoľová E., Matušíková N., Valášeková L., Šebová J.)
Trénerky: M. Matejovová, M. Kováčová

PALAS VK LEVICE A – PALAS VK LEVICE B 2:0 (17, 22)
VK Spartak Komárno – PALAS VK LEVICE B 0:2 (-18, -18)
PALAS VK LEVICE A – VK Spartak Komárno 2:0 (17, 13)
PALAS VK LEVICE B – PALAS VK LEVICE A 1:2 (20, -11, -11)
PALAS VK LEVICE B – VK Spartak Komárno 2:0 (13, 12)
VK Spartak Komárno – PALAS VK LEVICE A 0:2 (-24, -13)