6 ZÁPASOV, 5 VÝHIER A 1 TESNÁ PREHRA

JUNIORKY:

HIT UCM Trnava – PALAS VK LEVICE 0:3 (-16, -23, -20)
HIT UCM Trnava – PALAS VK LEVICE 1:3 (-11, 23, -6, -14)

Tentokrát nás čakala Trnava. Napriek tomu, že za Trnavu hrali dievčatá, ktoré pôsobia aj v ženskej extralige nás ničím neprekvapili. Kvalitne sme podávali a razantne dohrávali lopty na útoku. Jednoducho povedane súperovi sme dovolili len to čo sme chceli. Som rád, že dostali príležitosť všetky hráčky a verím, že aj mladšie získali ďalšie skúsenosti. Dievčatám gratulujem a už teraz sa tešíme na ďalšie kolo.

STARŠIE ŽIAČKY A:

PALAS VK LEVICE – VK RZ Nábrežná Nové Zámky 3:0 (13, 13, 4)
PALAS VK LEVICE – VK RZ Nábrežná Nové Zámky 3:0 (4, 3, 9)

Staršie žiačky sa po dlhom čase nevedeli dočkať súťažného zápasu. To bolo vidno aj na palubovke, kde svoje súperky doslova zvalcovali. V oboch zápasoch nestratili ani set a v tréningovom tempe ich doviedli do úspešného konca.

Ďalší zápas odohrajú naše staršie žiačky 23.10.2021 vonku proti HIT Trnava.

MLADŠIE ŽIAČKY:

PALAS VK LEVICE – VK Schaeffler Skalica 2:3 (-12, 19, 12, -19, -11)
PALAS VK LEVICE – VK Schaeffler Skalica 3:0 (17, 8, 20)

Prvý súťažný zápas po približne ročnej prestávke naše dievčatá zaskočil. Zápas sme začali ustráchane a prvý set sme prehrali, ale dievčatá sa dokázali namotivovať a ďalšie dva sety ukoristiť pre seba. V treťom sete sme zase začali hrať ustráchane, čo súperky využili, otočili zápas a vyhrali 3:2. V druhom zápase už dievčatá hrali ako v príprave a po skvelom výkone dokázali zápas bez straty setu vyhrať.

Ďalší zápas odohrajú naše mladšie žiačky 17.10.2021 doma proti Volejbalovému klubu mládeže Piešťany.