VYHRALI SME VŠETKY ZÁPASY POČAS VÍKENDU

JUNIORKY:

SŠŠ VOLEJBAL NITRA – PALAS VK LEVICE 2:3 (18, -15, 20, -20, -13)
SŠŠ VOLEJBAL NITRA – PALAS VK LEVICE 0:3 (-9, -15, -22)

“V prvom zápase sme sa ťažšie rozbiehali, mali sme problém s orientáciou, nevedeli sme kde stojíme. Postupne sme dodržali taktiku a vychádzalo nám to. Mrzí ma poľavenie v 3. sete z našej strany, s tým sa musíme vysporiadať. V 5. sete sa bojovalo o každú loptu, kde sa šťastie priklonilo na našu stranu. V druhom zápase Nitre odišli hráčky na lavičku extraligy a tu sme si to už postrážili a bola príležitosť si zahrať pre všetky dievčatá. Tešíme sa z výsledku a makáme ďalej koncepčne. Stále sme ešte v hre o MSR,” dodal Lanča.

MLADŠIE ŽIAČKY:

HIT Trnava – PALAS VK LEVICE 0:3
HIT Trnava – PALAS VK LEVICE 0:3

“Dnes sme vycestovali do Trnavy. Dievčatá plnili taktické pokyny a výborne zvládli hru súpera. Pomohli nám podania, z ktorých sme dali priame body a boli sme úspešné a zápasy vyhrali 2x 3:0. Samozrejme boli situácie, ktoré je potrebné zlepšiť, ale dnes sme sa stým popasovali a súperovi nedarovali ani jeden set. Naďalej pokračujeme v trénovaní a v sústredení sa na ďalší zápas,” povedala trénerka Frederika Pažická.

MINI:

Levice C – Komárno B 2:0 (13, 13)
Levice C – Púchov B 2:0 (22, 11)
Piešťany – Levice C 0:2 (-20, -8)

Píše trénerka Černáková: “S výkonmi, ktoré dievčatá v sobotu podali som veľmi spokojná. Dievčatá odohrali 3 zápasy a to s Komárnom, s Púchovom a s Piešťanmi. Pri každej dobrej lopte sa dievčatá tešili a pri pokazenej lopte sa nevzdávali a navzájom sa povzbudzovali. Súperovi nedali žiadnu šancu a zápasy držali pevne v rukách. S každým súperom vyhrali 2:0.”