PREHĽAD VÝSLEDKOV POČAS VÍKENDU PO VEĽKEJ NOCI

KADETKY:

PALAS VK LEVICE – HIT Trnava 3:0 (25, 24, 18)
PALAS VK LEVICE – HIT Trnava 3:0 (21, 21, 14)

“Dnes nás čakalo záverečné kolo v kadetkách, kde už sme mali isté 2. miesto a aj napriek tomu, sme chceli zápasy odohrať zodpovedne. Som veľmi spokojný ako sme odohrali oba zápasy. Hrali sme odvážne na útoku, stabilne na podaní. Staršie dievčatá potiahli v rozhodujúcich chvíľach a zároveň pomohli mladším na ihrisku. Dnes to bol z našej strany kolektívny výkon, za čo dievčatá chválim. Takto si to predstavujeme. Teraz, nás čaká príprava na baráž kadetiek, kde nás čaká Pezinok a 14. mája 2023 budeme bojovať DOMA o postup na Finálový turnaj. Verím, že k tomu pristúpime zodpovedne ako dnes,” povedal tréner Lanča.

STARŠIE ŽIAČKY:

VK Nové Mesto nad Váhom – PALAS VK LEVICE 3:0 (17, 22, 12)
VK Nové Mesto nad Váhom – PALAS VK LEVICE 3:2 (20, 21, -22, -13, 4)

“V sobotu cestovali staršie žiačky do Nového Mesta nad Váhom. Dokázali zvíťaziť iba v dvoch setoch, čo nestačí na víťazstvo v celom stretnutí,” zhodnotil Henček.

Zostava: Labudová, Tóthová A., Tóthová L., Henčeková, Dobrotová, Mrázová L., liberá Čechová, Obická (Černáková, Grausová, Petríková, Mrázová D., Áčová, Pomothyová)

MIDI A:

Púchov – PALAS VK LEVICE 2:0
Nitra A – PALAS VK LEVICE 0:2
PALAS VK LEVICE – Senica 1:2

“V nedeľu sme na domácej palubovke odohrali prvé finálové zápasy družstiev MIDI. Hráčky z družstva MIDI A privítali súperky z Nitry, Senice a z Púchova. Dievčatá v prvom zápase nastúpili do zápasu nekoncentrovane a podľahli hladko proti družstvu dievčat z Púchova 0:2 V ďalšom zápase proti Nitre začali dievčatá podávať, smečovať a na palubovke podali veľmi dobrý výkon, vyhrali 2:0. V poslednom zápase proti družstvu zo Senice dievčatá z Levíc bojovali, avšak v tajbrejku prehrali 2:1,” povedali trénerky M. Matejovová a M. Kováčová.

MIDI B:

PALAS VK LEVICE – Komárno 2:0
Trakovice – PALAS VK LEVICE 0:2
Nové Mesto nad Váhom B – PALAS VK LEVICE 0:2

“Družstvo MIDI B vycestovalo na turnajové zápasy do Trakovíc. Družstvo našich dievčat vyhralo všetky zápasy,” dodali trénerky M. Matejovová a M. Kováčová.

MINI A:

Senica B – PALAS VK LEVICE 3:0
Senica A – PALAS VK LEVICE 3:0
PALAS VK LEVICE – Komárno A 0:3

“Dnes sme s dievčatami vycestovali do Komárna s jasným cieľom: zbierať skúsenosti a tešiť sa z hry. Našimi súpermi boli Senica A, B a Komárno A. Síce sa nám žiaden zápas nepodarilo vyhrať, ale podali sme náš najlepší výkon a nezľakli sa žiadneho súpera. Stále sa len učíme a budeme aj naďalej makať, aby sme sa vám mohli najbližšie pochváliť. Náš stanovený cieľ sa nám podarilo splniť na výbornú a baby chválim. Môj prvý zápas z pozície trénera som si veľmi užila a teším sa na ďalšie spoločné zápasy,” povedala Emma Struhárová.