POSLEDNÉ VOLEJBALOVÉ ZÁPASY PRED VIANOCAMI

JUNIORKY:

PALAS VK LEVICE – ŠVK Pezinok 3:1 (14, 20, -15, 16)
PALAS VK LEVICE – ŠVK Pezinok 2:3 (-16, 22, -18, 16, -14)

“Týmto kolom sme začali 2. časť (odvety) v súťaži 1. ligy junioriek. Pezinok sme poznali vieme, že je to nepríjemný súper. Aj keď sme neboli v plnej zostave zo zdravotných dôvodov, tak zápas sme začali veľmi dobre a viacmenej poľahky sme vyhrávali už 2:0 na sety. Potom prišlo z našej strany uspokojenie a dúfali sme, že sa to vyhrá samo no opak bol pravdou a museli sme až do konca bojovat o každú loptu. Som rád, že sme sa vrátili vo 4. sete k našej hre a vyhrali sme tento zápas 3:1. V druhom zápase som chcel dať príležitosť aj ďalším hráčkam, ktoré v 1. zápase až tak nehrali. Bohužiaľ svoje miesto na ihrisku si nezastali a museli sme sa vrátiť do základnej zostavy. Už sme to mali ale ťažsie v tom, že sme museli dobiehať vedenie súpera. Nakoniec sa nám podarilo ísť do 5. skráteného setu, kde sme úvod nezachytili, ale otriasli sme sa z toho a postupne sme si spravili mierne vedenie o 3 bodíky, ale naše chyby v závere setu hlavne na podaní a prihrávke pomohli k víťazstvu súpera v tomto zápase. Všetkým prajeme krásne Vianoce v kruhu tých najbližších a verím, že sa po Novom roku stretneme plní energie a chuti do ďalšej časti sezóny,” povedal Lukáš Lanča.

FOTOGALÉRIA: https://photos.app.goo.gl/YmnwwA14SGAxRY39A

STARŠIE ŽIAČKY A:

VM Senica – PALAS VK LEVICE 3:2 (##, ##, ##, ##, ##)
VM Senica – PALAS VK LEVICE 0:3 (##, ##, ##)

“Posledný zápas v tomto roku sme ukončili u súpera v Senici. Prvý zápas bol veľmi napínavý, no žiaľ našou najslabšou stránkou bol servis a príjem a tak sme prehrali v ťažkom päťsetovom zápase 3:2. Na druhý zápas sme sa jasne pripravili na to, že si berieme víťazstvo domov a tak aj bolo vyhrali sme 3:0. Som veľmi rada, že dievčatá nabrali odvahu a bojovnosť. V tomto zápase bola radosť, smútok, smiech aj slzy a môžem povedať, že sme ukončili túto sezónu v tomto roku tak ako to ma aj byť. Chcela by som poďakovat najviac rodičom dievčat, že nás chodili povzbudzovať na každý jeden zápas a aj kvôli nim sme podali ten najlepší výkon. Ešte raz veľká vďaka!” povedala trénerka Pažická.

STARŠIE ŽIAČKY B:

PALAS VK LEVICE – VK Spartak UJS Komárno (preložené 23.03.2024)

MLADŠIE ŽIAČKY:

PALAS VK LEVICE – VK Púchov A 3:1 (18, -24, 22, 18)
PALAS VK LEVICE – VK Púchov A 3:2 (23, 22, -24, -19, 11)

“V nedeľu sa v hale T18 stretli dve doteraz neporazene družstvá a to naše družstvo a Púchov A. V oboch stretnutiach sa hral pekný volejbal s peknými výmenami. Naše dievčatá boli o trošku lepšie ako súper a zaslúžene zvíťazili v oboch stretnutiach a pokračujú v súťaží na prvom mieste bez jedinej prehry,” dodal Henček.

FOTOGALÉRIA: https://photos.app.goo.gl/hjgUT2oyaqzLHwTV9