PAŽICKÁ: DIEVČATÁ PREDVÁDZALI NEUVERITEĽNÉ VÝMENY A ODVIEDLI VÝBORNÝ VÝKON

JUNIORKY:

Volley project UKF Nitra – PALAS VK LEVICE 3:1 (-26, 10, 17, 22)
Volley project UKF Nitra – PALAS VK LEVICE 3:1 (13, -15, 17, 21)

“V poslednom období nás čakajú zápasy v juniorkách so súpermi, ktorí hrajú aj extraligu. Súper z UKF nenechal nič na náhodu a poslal všetko čo má, asi vzbudzujeme rešpekt. Aj napriek tomu sme chceli zabojovať o víťazstvo. Prvý zápas sme bojovali a na oboch stranách sa hraľ veľmi slušný volejbal s výnimkou 2. setu, kde sme neustáli príhrávku. V tomto zápase aj napriek prehre mám dobrý pocit, pretože sme na ihrisku nechali všetko. O 2. zápase to, žiaľ, nemôžem povedať. Začali sme vlažne bez dôrazu a nasadenia. Ale čo ma najviac mrzí, že sme hrali nedisciplinovane! Tu sa krásne ukázalo, že tie detaily na ktorých bazírujem aj v tréningu sú veľmi dôležité a tie detaily v takýchto zápasoch rozhodujú. Určite sme na jeden zápas mali, no nezvládli sme ho a musíme pracovať zodpovedne ďalej. Stále si musíme uvedomiť, že hráme s hráčkami, ktoré sú o dva, tri dokonca o štyri roky staršie takže buďme trpezlivý a verím, že svoju kvalitu naplno ešte ukážeme,” zhodnotil Lanča.

STARŠIE ŽIAČKY A:

PALAS VK LEVICE – HIT Trnava A 3:1
PALAS VK LEVICE – HIT Trnava A 3:1

“V nedeľu sme privítali na našej domácej palubovke súpera z Trnavy. V oboch zápasoch sme zvíťazili 3:1. Dievčatá predvádzali neuveriteľné výmeny a odviedli výborný výkon. Vyskytlo sa aj pár chýb, na ktorých budeme pracovať a zlepšovať sa. Myslím, že zápasy sme zvládli a ďalej sa budeme pripravovať na ostatných súperov,” povedala po víkende Frederika Pažická.

FOTOGALÉRIA: https://photos.app.goo.gl/QSYmAUgSqF7GgQkq8

STARŠIE ŽIAČKY B:

VM Senica B – PALAS VK LEVICE 1:3 (-20, -20, 22, -7)
VM Senica B – PALAS VK LEVICE 1:3 (21, -18, -20, -23)

“V sobotu vycestovali naše dievčatá do Senice, kde odohrali ďalšie kolo súťaže staršie žiačky 2. trieda. V oboch stretnutiach boli naše dievčatá lepšie a zaslúžene vyhrali 3:1 a 3:1,” povedal Marek Henček.

MLADŠIE ŽIAČKY:

PALAS VK LEVICE – VK Skalica A 3:0
PALAS VK LEVICE – VK Skalica A 3:0

“Súťaž mladších žiačok sme v telocvični T-18 privítali dievčatá zo Skalice. V oboch stretnutiach sme potvrdili úlohu favorita a zaslúžene vyhrali 3:0, čím sme si upevnili prvé miesto v súťaži,” dodal Henček.

FOTOGALÉRIA: https://photos.app.goo.gl/P6WG2LDg72nHV2pu6