PALAS HOSTIL ŠTVORSTRETNUTIE – REGIONÁLNYCH VÝBEROV

počas ostatného víkendu 26. a 27.3.2022 sa v levických halách Dom športu a T18 uskutočnilo podujatie Štvorstretnutie – Regionálnych výberov (chlapci rok narodenia 2007 a dievčatá 2008).

Toto podujatie je základom pre výber do prvej mládežníckej reprezentácie. Oblastný tréneri na základe novembrového testovania a výkonov (referencií) vybrali štrnásť hráčov z regiónu. Jednotlivé regióny hrali proti sebe na tri hrané sety. Počas týchto zápasov, tohto turnaja nešlo o finálne výsledky, ale v prvom rade o to, aby to najlepšie čo v danom ročníku v týchto kategóriách máme sa predviedlo v čo najlepšom svetle.

Výberu sa okrem prezidenta SVF Mareka Rojka, športového riaditeľa Maja Májeka a koordinátora reprezentácii Adama Kociana zúčastnili aj tréneri, ktorí budú mať jednotlivé reprezentačné družstvá na starosti. Pre dievčatá to bude Peter Adamac a pre chlapcov Robo Hupka.

Veľmi nás teší, že náš klub mal v družstve oblasti západ až päť násobné zastúpenie. Trénerom oblasti západ dievčat bola Andrea Vydrová, ktorú hráčsky doplnili Karolína Henčeková, Hana Labudová, Nina Áčová a Barbora Dobrotová.

V neposlednom rade by sme sa radi poďakovali všetkým tým, ktorí nám podporili, pomohli, naším partnerom, mestu Levice a špeciálne Nadácii Veolia.

Ďakujeme a bojujeme v sezóne ďalej.