DOMÁCI VOLEJBALOVÝ VÍKEND

KADETKY:

PALAS VK LEVICE – VOLLEY PROJECT UKF Nitra 3:0 (16, 17, 13)
PALAS VK LEVICE – VOLLEY PROJECT UKF Nitra 3:1 (13, 9, -16, 19)

Prvý zápas sme veľmi dobre podávali a súpera sme k ničomu nepustili. Príležitosť dostali všetky hráčky. V druhom zápase sme si opäť pomohli podaním a dva sety to bolo v pohode. V treťom sete som zmenil základnú zostavu a našimi chybami sme tento set súperovi darovali. Vrátili sme sa do základnej zostavy a 4. set sme zvládli a teda aj celkovo zvíťazili 3:1. S výnimkou zaváhania v jednom sete sme odohrali dobrý zápas, konečne nám fungovala aj súhra stredom siete.

STARŠIE ŽIAČKY B:

PALAS VK LEVICE – VK RZ Nábrežná Nové Zámky 3:1 (16, -24, 22, 16)
PALAS VK LEVICE – VK RZ Nábrežná Nové Zámky 3:0 (5, 6, 6)

Zostava: Černáková, Áčová, Henčeková, Labudová, Štefková, Šebová (Grausová, Mrázová, Vranová, Ľachká, Petríková, Macošková).

V sobotu odohrali naše dievčatá dve stretnutia s posledným družstvom v súťaži. Aj napriek prehranému jednému setu v prvom stretnutí, boli dievčatá lepšie vo všetkých herných činnostiach, čoho dôkazom je počet bodov, ktoré súper získal v druhom stretnutí.

MLADŠIE ŽIAČKY:

PALAS VK LEVICE – 1. VK Púchov 3:0 (19, 13, 19)
PALAS VK LEVICE – 1. VK Púchov 3:0 (10, 9, 10)

Zostava: Černáková, Petríková, Henčeková, Labudová, Štefková, Šebová (Áčová, Mrázová, Vranová, Šuhalová, Macošková).

V poslednom kole základnej časti v súťaži mladších žiačok potvrdili naše dievčatá rolu favorita a hladko vyhrali v oboch stretnutiach. Základnú časť sme vyhrali s bilanciou 19 výhier a len jedna prehra. V nasledujúcich troch turnajoch v nadstavbovej časti chceme uspieť a zabezpečiť si tak priamy postup na M-SR, ktoré sa uskutočnia v Leviciach.

PALAS VK LEVICE C – HIT Trnava A 1:3

V nedeľu 03.04.2022 družstvo MIDI C vycestovalo do Trnavy. Dievčatá odohrali dva zápasy.