KVALITNÝ MARCOVÝ VOLEJBALOVÝ VÍKEND

JUNIORKY:

PALAS VK LEVICE – ŠŠK Bilíkova Bratislava 0:3 (-16, -20, -18)
PALAS VK LEVICE – ŠŠK Bilíkova Bratislava 1:3 (-11, -21, 20, -16)

Bilíkova nič nenechala na náhodu a prišla s kvalitnou zostavou. Napriek tomu sme chceli zabojovať a pobiť sa o víťazstvo. 1. Zápas sme nezachytili úvod a 6-bodový náskok si súper držal počas celého setu. V 2. a 3. sete sa už hral volejbal na veľmi slušnej úrovni s dlhými výmenami, žiaľ väčšie množstvo z nich vyhral súper a preto aj 1. zápas vyhrali 3:0. Súper hral agresívnejšie a razantnejšie na útoku a my sme mali problém ich ubrániť. V 2. zápase sme chceli ešte zabojovať, išli sme do risku na servise a aj sa nám to vyplatilo, kde sme vyhrali 3 set. Následne sily ubúdali a už sme nedokázali byť efektívny na útoku a prehrali sme druhý zápas v pomere 3:1. Dnes nám to nevyšlo, chceli sme, bojovali sme no dnes to na Bilíkovu nestačilo. Základná časť junioriek je za nami, skončili sme na 3. mieste a tým pádom ešte o postup na M-SR junioriek musíme zabojovať na semifinálovom turnaji. Spravíme všetko preto aby sme sa na finálový turnaj prebojovali.

KADETKY:

PALAS VK LEVICE – VK Schaeffler Skalica 2:3 (-15, 22, 17, -21, -9)
PALAS VK LEVICE – VK Schaeffler Skalica 1:3 (-20, -25, 17, -21)

Skalica prišla ako vedúci tím kadetiek. S týmto súperom sme sa ešte nestretli, ale očakávali sme ťažké zápasy. Nám viazla súhra nahrávačiek s blokárkami, kde sme vôbec nehrali stredom, hrali sme len z okraja siete, kde sme mali problém zložiť loptu, proti výborne hrajúcej Skalici. Žiaľ týmto sme si skomplikovali náš 1. cieľ a tým je postup na M-SR kadetiek. Čakajú nás náročne dva mesiace, kde spravíme všetko pre to, aby sme sa dostali na finálový turnaj. Pozitívum z dnešného zápasu je, že na ihrisko sa dostali aj mladšie žiačky, ktoré sa na ihrisku nestratili.

STARŠIE ŽIAČKY A, B:

PALAS VK LEVICE A – PALAS VK LEVICE B 3:0 (11, 14, 16)
PALAS VK LEVICE A – PALAS VK LEVICE B 3:1 (17, 13, -21, 12)

Cez víkend sa taktiež odohral zápas medzi staršími žiačkami a mladšími žiačkami, ktoré hrajú v lige starších žiačok ako tím B. Sme radi, že sme si mohli zahrať doma a už pred zápasom sme vedeli, že Levice dnes určite zvíťazia.

MIDI C:

PALAS VK LEVICE C – HIT Trnava A 3:0 (17, 8, 24)
VK Schaeffler Skalica – PALAS VK LEVICE C 0:3 (-18, -7, -16)

Dňa 20.3.2022 dievčatá PALAS VK LEVICE C odohrali vo svojej E skupine zápasy proti družstvám HIT Trnava A a VK Schaeffler Skalica. Počas oboch zápasov pristupovali k hre veľmi zodpovedne a podali veľmi dobrý výkon. Oba zápasy vyhrali 3:0.

MINI D:

PALAS VK LEVICE D – 1. VK Púchov A: 1:2 (-15, 23, -9)
VKM Piešťany – PALAS VK LEVICE D: 0:2 ( -16, -21)

Družstvo dievčat PALAS VK LEVICE D odohralo 19.03.2022 na domácej palubovke ďalšie zápasy. Zápasy sa hrali na dva víťazné sety. Dievčatá podali bojovný výkon a niektoré dievčatá z MINI D odohrali svoje prvé zápasy.