JUNIORKY NEZAVÁHALI, MLADŠIE ŽIAČKY SI PRIPÍSALI 17. VÍŤAZSTVO ZA SEBOU

JUNIORKY:

PALAS VK LEVICE – Slávia UK DRÁČIK Bratislava 3:1 (-20, 13, 18, 20)
PALAS VK LEVICE – Slávia UK DRÁČIK Bratislava 3:0 (17, 18, 19)

Úvod 1. zápasu nám nevyšiel, nedokázali sme súpera zatlačiť podaním a ani ubrániť ich krajné hráčky a prehrávali sme 1:0 na sety. Postupne sme sa do toho dostali, dodržali sme systém a zrazu to fungovalo. Ďalší priebeh 1. zápasu sme už kontrolovali a viac-menej bez problémov zvládli.

V 2. zápase sme už omnoho zodpovednejšie k tomu pristúpili, až na malú stratu koncentrácie v 3. sete sme to zvládli. Keďže Slávia prišla bez posíl z extraligy, tak bola príležitosť aj pre hráčky z lavičky.

Tešíme sa, že sme to zvládli a makáme a pracujeme ďalej lebo už nasledujúci víkend nás čaká Bilíkova Bratislava o priamy postup na M-SR junioriek.

MLADŠIE ŽIAČKY:

MVK Piešťany – PALAS VK LEVICE 0:3 (-11,-11,-20)
MVK Piešťany – PALAS VK LEVICE 0:3 (-1,-10,-17)

Zostava: Henčeková, Labudová, Áčová, Černáková, Štefková, Šebová (Šuhalová, Macošková, Mrázová, Vranová).

V sobotu naše dievčatá cestovali k poslednému družstvu v súťaži mladších žiačok. Po náročnom týždni, keď tréningov sa zúčastnilo len 5 dievčat, dievčatá zvládli obe stretnutia excelentne. Súperovi nedovolili ani na chvíľu zdramatizovať stretnutia a zaslúžene zvíťazili.

VK Nové Mesto nad Váhom – PALAS VK LEVICE 0:3 (-12,-20,-22)
VK Nové Mesto nad Váhom – PALAS VK LEVICE 0:3 (-17,-11,-15)

Zostava: Labudová, Černáková, Henčeková, Šebová, Štefková, Áčová (Mrázová, Vranová, Šuhalová, Macošková, Murínová).

Po sobotňajšom “rozohraní sa” v Piešťanoch dnes naše mladšie žiačky cestovali do Nového Mesta nad Váhom. Domáce družstvo nastúpilo posilnené dievčatami, ktoré hrajú v súťaži starších žiačok, čo naše dievčatá mierne zaskočilo. S touto situáciou sa veľmi rýchlo vysporiadali a prvé stretnutie, v ktorom obe družstvá predvádzali krásny volejbal zaslúžene dotiahli do víťazného konca. V druhom stretnutí už naše dievčatá predvádzali to, čo trénujem a čo chceme hrať. Boli lepšie vo všetkých herných činnostiach a pripísali si už 17. víťazstvo za sebou.