JUNIORKY NA KONEČNOM 4. MIESTE

Po dvoch nedohratých sezónach sme radi, že súťaž junioriek vyvrcholila Finálovým turnajom M SR v Bratislave aj za našej účasti. Určite sme sa neboli len zúčastniť.

“1. deň v skupine sme odohrali a úspešne zvládli zápasy so Senicou 3:1 (11, -23, 8, 9) a Popradom (-21, 14, 18, 18), ktoré nám zaistili účasť v semifinále. Boli to ťažké a zároveň nesmierne dôležité zápasy. 2. deň nás v skupine čakal ešte zápas proti COP NR, kde sme prehrali 3:0 (16, 15, 14). Musíme ale povedať, že viac ako na tento zápas sme sa sústredili na semifinále proti Bilíkovej. Chýbalo málinko a mohlo byť prekvapenie turnaja, prehrali sme v 5 setoch 3:2 (-22, 12, -19, 8, 8). 3. deň sme nakoniec bojovali o 3. miesto proti COP NR. Chceli sme, bojovali sme no sily ubúdali a tak prehra 0:3 (-19, -20, -21) určite mrzí, ale veru hanbiť sa nemáme za čo,” konštatoval Lukáš Lanča – hlavný tréner junioriek.

“Teraz s odstupom času keď sa pozrieme čo tieto dievčatá dokázali, je neskutočné. Vzdorovali sme družstvám, kde sú hráčky z celého Slovenska, reprezentantky, extraligistky a to čisto len s hráčkami, ktoré sú vychované v NAŠOM klube PALAS VK LEVICE. Medaila by bola takou “čerešničkou na torte”, no tentokrát nám ostalo “len” 4. miesto a my budeme makať, aby sme boli ešte lepší. Chcem sa poďakovať všetkým dievčatám, že ste boli taký úžasný kolektív, že ste to so mnou vydržali a verím, že budete na nás trénerov a celkovo na klub spomínať len v dobrom a dievčatám, ktoré končia alebo odchádzajú za ďalšou etapou života prajem v mene klubu všetko dobré. Nesmiem zabudnúť na SKVELÝCH FANÚŠIKOV (rodičov, priateľov…), ktorí nám vytvorili neskutočnú atmosféru počas celého turnaja, boli ste úžasní a za všetko ďakujeme,” povedal tréner Lanča.

NAJLEPŠOU HRÁČKOU ZA TÍM PALAS VK LEVICE SA STALA EMMA STRUHÁROVÁ. GRATULUJEME!

BOLA TO NESKUTOČNÁ JAZDA, MY SME PALAS!