VÝBORNÉ ZÁPASY V PODANÍ NAŠICH VOLEJBALISTIEK

JUNIORKY:

PALAS VK LEVICE – Volley project UKF Nitra 0:3 (-19, -16, -16) 
PALAS VK LEVICE – Volley project UKF Nitra 1:3 (-22, -16, 15, -19)

“Teší ma, že aj napriek mladému tímu aký máme tento rok v juniorkách, náš klub vzbudzuje rešpekt a kvôli juniorkám sa predohráva extraliga. My sme chceli odohrať kvalitné zápasy bez ohľadu na to, že prišiel súper s 5 hráčkami z extraligy. Myslím, že sa nám to podarilo. Odohrali sme vynikajúce dvojstretnutie pred výbornou atmosférou, kde bola bojovnosť, nasadenie a malo to úroveň. Chcel by som dievčatá pochváliť za predvedený výkon a aj napriek prehre som na ne hrdý. U nás v klube sa pracuje koncepčne, vychovávame a pracujeme s našimi hráčkami a verím, že aj keď v juniorkách už nemôžeme postúpiť, tak to má budúcnosť. MY SME PALAS!” povedal tréner Lukáš Lanča

KADETKY:

Volley project UKF Nitra – PALAS VK LEVICE 0:3 (-6, -13, -6)
Volley project UKF Nitra – PALAS VK LEVICE 0:3 (-15, -7, -12)

“Po veľmi dobrom výkone sme obidva zápasy jednoznačne vyhrali. Som rád, že bola príležitosť pre všetky hráčky. Gratulujeme dievčatám, makáme ďalej,” pre klubový web napísal tréner Lanča.

STARŠIE ŽIAČKY:

PALAS VK LEVICE – HIT Trnava 3:0 (19, 15, 17) 
PALAS VK LEVICE – HIT Trnava 3:0 (9, 15, 12)

“V ďalšom kole v súťaži starších žiačok sa naše dievčatá predstavili na domácej pôde proti družstvu z Trnavy. V oboch stretnutiach boli lepšie vo všetkých herných činnostiach a zaslúžene zvíťazili,” povedal Marek Henček.

Zostava: Labudová, Tóthová L., Henčeková, Šuhalová, Dobrotová, Áčová, liberá Obická, Čechová (Grausová, Vranová, Pomothyová, Šebová, Tóthová A , Petríková, Bukrotínová, Černáková).

MLADŠIE ŽIAČKY:

VK RZ Nábrežná Nové Zámky – PALAS VK LEVICE 0:3 (-12, -22, -16)
VK RZ Nábrežná Nové Zámky – PALAS VK LEVICE 0:3 (-8, -14, -11)

“Zápas prebehol podľa našich predstáv, dievčatá robili všetko čo mali a vďaka ich dobrému výkonu skončil zápas pre nás víťazne. Som rada, že sme to spoločne zvládli. Ďalej pokračujeme v trénovaní a pevne veríme, že víťaznú šnúru potiahneme aj do konca sezóny. Ďakujem dievčatám za ich koncentráciu a snahu v zápase,” povedala trénerka Pažická.

MINI B, TURNAJ V PÚCHOVE:

PALAS VK LEVICE – Púchov B 2:1 (-17, 18, 13)
Púchov A – PALAS VK LEVICE 2:0 (11, 7)
PALAS VK LEVICE – Púchov C 2:0 (13, 13)

MINI C, TURNAJ V LEVICIACH:

PALAS VK LEVICE – Piešťany 2:0 (18, 10)
PALAS VK LEVICE – Trnava A 2:1 (-23, 12, 9)
Nové mesto nad Váhom – PALAS VK LEVICE 0:2 (-15, -21)