KADETKY, STARŠIE AJ MLADŠIE ŽIAČKY DOMINANTNÉ VO SVOJICH ZÁPASOCH

KADETKY:

PALAS VK LEVICE – VK Skalica 3:0 (15, 13, 10)
PALAS VK LEVICE – VK Skalica 3:0 (8, 10, 11)

“Prvý domáci zápas sme chceli zvládnuť čo najlepšie. V obidvoch zápasoch sme boli po celý čas lepším družstvom. Som rád, že dievčatá k tomu pristúpili zodpovedne a neprispôsobili sa súperovi. Taktiež ma teší, že sme do zápasu preniesli veci na ktorých pracujeme v tréningu. Takže veľká spokojnosť a ideme ďalej,” povedal tréner Lanča.

FOTOGALÉRIA: https://photos.app.goo.gl/hVQzAryR6imQ7Lfk6

STARŠIE ŽIAČKY A:

PALAS VK LEVICE – 1. VK Púchov A 3:0 (13, 20, 24)
PALAS VK LEVICE – 1. VK Púchov A 3:0 (17, 19, 11)

“V sobotu sme odohrali prvý zápas v sezóne na domácej palubovke proti Púchovu, v ktorom sme dominovali a vyhrali sme obi dva zápasy 3:0. Súpera sme nepoznali, takže sme ani nevedeli, čo nás čaká. Obi dva zápasy sme bravúrne zvládli, až na tretí set v druhom zápase, v ktorom súper vyhrával 24:22, no nakoniec sme tento stav otočili a výborným servisom sme zápas vyhrali. Som rada, že sme to zvládli,” zhodnotila trénerka Pažická.

FOTOGALÉRIA: https://photos.app.goo.gl/7HZ6K3TozLUfqzZQ7

STARŠIE ŽIAČKY B:

Volley project UKF Nitra B – PALAS VK LEVICE 0:3
Volley project UKF Nitra B – PALAS VK LEVICE 3:1

“V súťaži starších žiačok 2. trieda sa naše dievčatá predstavili na pôde Nitry. Stretli sa so staršími dievčatami a podali veľmi dobrý výkon, ktorý stačil na víťazstvo v jednom stretnutí,” povedal tréner Henček.

MLADŠIE ŽIAČKY:

VM Senica – PALAS VK LEVICE 0:3
VM Senica – PALAS VK LEVICE 0:3

“Dňa 8. októbra 2023 sa naše dievčatá prvý krát predstavili v súťaži mladších žiačok. Za svojími súperkami vycestovali do Senice. Po veľmi dobrom výkone zvíťazil v oboch stretnutiach 3:0 a pripísali si prvé body do tabuľky,” dodal Marek Henček.